Kingston SNA-BR2/35 Storage bay adapter - 3.5" to 2.5"
Aantal:
Merk: Kingston Kingston
Model: SNA-BR2/35
   -   + verlanglijst   - OF -   vergelijk   -
Main Specifications
Product Description Kingston - storage bay adapter
Device Type Storage bay adapter
Supported Form Factor 3.5"to 2.5"
Expansion Bays 1 x internal - 2.5"
Compatible Bay 1 3.5"
Manufacturer Warranty 1-year warranty
Main Specifications
Description du produit Kingston - adaptateur pour baie de stockage
Type de périphérique Adaptateur pour baie de stockage
Supported Form Factor 3,5"à2,5"
Baies d'extension 1 x interne - 2.5"
Baie compatible 1 3.5"