StarTech.com 3.5in Front Bay 22-in-1 USB 2.0 Internal Multi Media Memory Card Reader with Simultaneous Access - CF/SD/MMC/MS/xD - Black (35FCREADBK3) - Card reader - 22 in 1 - 3.5" (Multi-Format) - USB 2.0
Aantal:
Merk: Star Tech Star Tech
Model: 35FCREADBK3
   -   + verlanglijst   - OF -   vergelijk   -