Transcend 4 TB StoreJet 25H3P Hard drive TS4TSJ25H3P - 4 TB - external ( portable ) - 2.5" - USB 3.0 - 256-bit AES - purple
Aantal:
Merk: Transcend Transcend
Model: TS4TSJ25H3P
   -   + verlanglijst   - OF -   vergelijk   -
Main Specifications
Product Description Transcend StoreJet 25H3P - hard drive - 4 TB - USB 3.0
Type Hard drive - external (portable)
Capacity 4 TB
Encryption Algorithm 256-bit AES
Form Factor 2.5"
Interface USB 3.0
Data Transfer Rate 5.0 Gbps (USB 3.0)
Power Source USB bus
Enclosure Colour Purple
Dimensions (WxDxH) 80.8 mm x 131.8 mm x 24.5 mm
Weight 308 g
Manufacturer Warranty 3-year warranty
Main Specifications
Description du produit Transcend StoreJet 25H3P - disque dur - 4 To - USB 3.0
Type Disque dur - externe (portable)
Capacité 4 To
Algorithme de chiffrement AES 256 bits
Format 2.5"
Interface USB 3.0
Débit de transfert de données 5.0 Gbps (USB 3.0)
Source d'alimentation Bus USB
Couleur du boîtier Violet
Dimensions (LxPxH) 80.8 mm x 131.8 mm x 24.5 mm